سال نود و هشت «سال رونق تولید»
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • بهره برداری از 49 پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در هفته دولت شهرستان نمین
  فرماندار نمین گفت: در هفته دولت سالجاری بالغ بر 49 طرح اقتصادی و پروژه عمرانی در شهرستان نمین افتتاح می شود.

 • اجرای عملیات طرح هادی و آسفالت روستای زادگاه شهید مدافع حرم علی سیفی علی بلاغی
  طرح هادی و عملیات آسفالت روستای علی بلاغی از توابع شهرستان نمین که زادگاه شهید مداقع حرم علی سیفی است برای اولین بار بصورت کامل و یکجا اجرا شد.

 • اختصاص 10 میلیارد ریال برای توسعه زیرساختهای گردشگری شهرستان نمین
  مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت : 10 میلیارد ریال برای توسعه زیرساختهای گردشگری شهرستان نمین در سالجاری هزینه می شود.

 • برگزاری جلسه هماهنگی ایجاد واحد پارک علم و فناوری
  فرماندار نمین گفت :در هفته دولت واحد پارک علم و فناوری شهرستان نمین راه اندازی میشود.

 • بررسی آخرین وضعیت آبی و خاکی و میزان آماده سازی سدهای معیشتی،جاده های بین مزارع،زمینهای زیر کشت و قنوات
  جلسه آب و خاک شهرستان نمین با حضور مهندس کریمی نائب رئیس کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، ناصری فرماندار نمین کریمی بخشدار مرکزی و مدیران آب و خاک استان و شهرستان برگزار شد و مقرر شد موضوعات زیر از طریق دستگاههای مرتبط پیگیری و حل فصل گردد.

اخبار > انتصاب دو بخشدار و یک معاون فرماندار در شهرستان نمین


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دو بخشدار و یک معاون فرماندار در شهرستان نمین

هم چنین طی احکامی جداگانه از سوی استاندار اردبیل،  نورالدین مرادی بعنوان بخشدار جدید بخش ویلکیج و یوسف کریمی بعنوان سرپرست بخشدار جدید بخش مرکزی نمین معرفی شدند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اردبیل در این مراسم با بیان اینکه رفع دغدغه ها ، نگرانی ها و مطالبات مردم از جمله وظایف خطیر مسئولان است افزود : توجه ویژه به اشتغال و توسعه عمرانی بخش های مختلف باید در اولویت کار باشد.

شهریار شیری آراسته با بیان اینکه مردم سرمایه های عظیم اجتماعی و انسانی برای هر حکومت هستند ادامه داد : رفع نیازهای مردم توسط نهادهای حاکمیتی نیازمند هم افزایی و دوری از بخشی نگری است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمامی امور مرتبط با مردم باید اخلاقمداری ، مسئولیت پذیری و اخلاص انجام گیرد گفت :با بکارگیری تمامی امکانات و ظرفیت ها باید پتانسیل های اقتصادی و عمرانی بخش های مختلف تقویت و توسعه یاید.

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه شهرستان نمین هم در این مراسم با بیان اینکه تبعیت از ولایت باید در راس برنامه های مسئولان قرار گیرد ، تمامی صاحب منصبان را به حفظ و حراست از حقوق مردم و دلسوزی در قبال ولی نعمتان فرا خواند.

ناصری فرماندار شهرستان نمین طی سخنانی ایجاد نظم امنیت و هماهنگی در میان مردم و دستگاههای اجرایی را از جمله وظایف مسئولان دانست و گفت :آبادانی و توسعه هر منطقه با استفاده از ظرفیت مردمی و عمومی آن منطقه امکان پذیر است.


٠٩:٥١ - 1397/10/12    /    شماره : ٢٨٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨