سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت و زنگ غنچه ها در شهرستان نمین


  چاپ        ارسال به دوست

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت و زنگ غنچه ها در شهرستان نمین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نمین ، همزمان با اول مهرماه و بازگشایی مدارس در سراسر کشور ، مدارس شهرستان نمین هم طی برنامه ای ویژه با حضور مسئولان شهرستان بازگشایی شد.

فرماندار نمین در مراسم بازگشایی مدارس شهرستان با بیان اینکه امسال بیش از 11 هزار دانش اموز مقاطع مختلف تحصیلی را در 146 واحد آموزشی شهرستان آغاز می کنند گفت : امید و آینده مملکت به دست دانش آموزان رقم خورده و دولت نیز وظیفه دارد تا امکانات مورد نیاز برای تحصیل و آسایش دانش آموزان را فراهم کند.

عاطف ناصری افزود : امسال بیش از یک هزار دانش آموزدر مقطع پیش دبستانی و یک هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی وارد مدارس شهرستان نمین می شوند.


١٥:٥٥ - 1397/07/01    /    شماره : ٢٧٩١٧    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.