سال نود و هشت «سال رونق تولید»
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • برگزاری جلسه جذب و بررسی پروژه های عمرانی شهرستان نمین
  فرماندار نمین گفت: در سال 97 بالغ بر 700 میلیارد ریال بودجه به شهرستان نمین اختصاص داده شد.

 • افتتاح خانه جوان شهرستان نمین
  همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان خانه جوانان شهرستان با حضور فرماندار نمین و مدیرکل ورزش و جوانان استان افتتاح شد

 • هزینه 60 میلیارد ریالی برای آموزش و پرورش شهرستان نمین
  فرماندار نمین گفت : در سال 97 بالغ بر 60 میلیارد ریال در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان هزینه شده است.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی در شهرک صنعتی شماره دو
  استاندار اردبیل از بررسی روند تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی خبر داد.

 • تهیه طرح توسعه 32 روستا در شهرستان نمین
  فرماندار نمین گفت: طرح توسعه 32 روستای شهرستان نمین تا پایان سال تهیه و وارد فاز اجرایی می شود.

اخبار > شورای اداری شهرستان نمین


  چاپ        ارسال به دوست

شورای اداری شهرستان نمین

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: 120 میلیارد ریال قیر رایگان به استان اردبیل در سالجاری اختصاص یافته است.

صدیف بدری در جلسه شورای اداری شهرستان نمین با بیان اینکه ازمحل قیر یارانه ای امسال برای توسعه روستاهای استان اردبیل بیش از 120 میلیارد ریال اختصاص یافته است گفت:این میزان قیر در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برای اجرای طرح های هادی و آسفالت روستاها مورد استفاده قرار می گیرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: پروژه بزرگ 4 خطه کردن اتوبان اردبیل به آستارا در بودجه بندی کشوری ردیف ملی به خود اختصاص داده و پیمانکار آن نیز برای آغاز عملیات اجرایی اعلام آمادگی کرده است.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود از اختصاص 100 میلیارد ریال اعتبار برای فاضلاب شهر نمین و بهسازی و آسفالت مسیر نمین به آبی بیگلو؛ آبی بیگلو به نیارق و حور به اردبیل خبر داد.

کریمی دیگر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی هم طی سخنانی ضمن انتقاد از بازگشت 200 میلیارد ریال از بوودجه های عمرانی بخش کشاورزی استان به خزانه دولت اظهار داشت:نقشه منطقه آزاد تجاری استان اردبیل بعد از اصلاح در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد که در صورت تصویب 4 هزار هکتار از اراضی شهرستان نمین جزو این منطقه می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی  در ادامه سخنان خود از افزایش سهم بیمه اجباری کارگران استان اردبیل با دستور رییس سازمان تامین اجتماعی کشور خبر داد.

 ناصری فرماندار نمین هم در این جلسه با بیان اینکه تعهد اشتغال شهرستان نمین در سالجاری 930 نفر در حوزه های مختلف است گفت:در سال جاری بالغ بر 26 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های عمرانی بخش کشاورزی شهرستان اختصاص یافته است.


٠٩:١٥ - 1397/03/10    /    شماره : ٢٧٠١٥    /    تعداد نمایش : ٢١٠خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.