سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > 15 هزار معتاد در استان اردبیل در چرخه درمان هستند


  چاپ        ارسال به دوست

15 هزار معتاد در استان اردبیل در چرخه درمان هستند

بهشتی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نمین با اعلام این خبر گفت: این تعداد از معتادان با مشارکت دستگاههای خدمات رسان همچنین رویکرد اجتماع محور در حال گذراندن چرخه درمانی و بهبودی در مراکر ترک اعتیاد استان هستند.

وی هم چنین از اغاز طرح بازرسی و ساماندهی عطاری های سطح استان به منظور پیشگیری از گسترش اعتیاد و درمانهای خودسرانه افراد در مراکز غیرقانونی خبر داد.

فرماندار نمین هم در این جلسه  از افزایش 7 دصدی کشفیات مواد مخدر در سالجاری خبر داده و افزود: در 9 ماهه سالجاری بالغ بر 4 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط و 122 نفر نیز دستگیر شده اند.

عبدالعلی پور با اشاره به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده شهرستان نمین به مواد مخدر نیز اظهار داشت:در این راستا 15 روستا و 8 شهر از مواد مخدر پاکسازی شده اند.

وی ادامه داد:بازدید و بازرسی از واحدهای تولید گلخانه ای ،توقیف بیش از 26 دستگاه خودرو از مواد فروشان و تشکیل 97 فقره پرونده و ارسال به مقامات قضایی از جمله اقدامات انجام گرفته در راستای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان نمین است.

 

 


٠٩:١٧ - 1396/10/21    /    شماره : ٢٥٩٨٣    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.