سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > صدور بیش از 23 هزار قطعه کارت ملی هوشمند در شهرستان نمین


  چاپ        ارسال به دوست

صدور بیش از 23 هزار قطعه کارت ملی هوشمند در شهرستان نمین

فرهاد عبدالعلی پور در دیدار با کارکنان ثبت احوال شهرستان نمین که به مناسبت روز ملی ثبت احوال صورت گرفت با اعلام این خبر گفت: بیش از 50 درصد از مردم شهرستان نمین دارای کارت ملی هوشمند هستند.

وی افزود:طرح خدمات سیار ارایه کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید در مناطق صعب العبور شهرستان نمین نیز از روستای رز اغاز شده و طی روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

فرماندار نمین ادامه داد: در طی 9 ماهه سال جاری بالغ بر 2 هزار و 600 جلد شناسنامه جدید نیز بعد از تحویل درخواستهای مردمی صادر و به اهالی تحویل داده شده است.

عبدالعلی پور اظهار داشت: در سالجاری برای بیش از 4 هزار و 300 نفر از مردم شهرستان نمین کارت ملی هوشمند صادر شده و در زمان مقرر به آنها تحویل داده شده است.

 

وی با بیان اینکه کارت هوشمند ملی ابزار کاملی برای شناسایی هویت افراد است گفت: با اتخاذ تصمیمات لازم سرعت صدور و تحویل کارت ملی هوشمند در شهرستان نمین را افزایش می دهیم تا بتوانیم درصد بیشتری از افراد را صاحب کارت ملی هوشمند کنیم.


٠٩:١٣ - 1396/10/21    /    شماره : ٢٥٩٨١    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.