سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > 18 واحد صنعتی و تولیدی از اعتبار سرمایه در گردش بهره مند شدند


  چاپ        ارسال به دوست

18 واحد صنعتی و تولیدی از اعتبار سرمایه در گردش بهره مند شدند

فرهاد عبدالعلی پور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از اردبیل اظهار کرد: 18 واحد صنعتی و تولیدی شهرستان نمین، از اعتبار بیش از 97 میلیارد تومان سرمایه در گردش از محل اعتبارات رونق تولید بهره مند شدند.

وی با بیان این که ارایه تسهیلات از سوی دولت، محرکی برای توسعه اقتصاد استان محسوب می شود افزود:واحدهای تولیدی و صنعتی نمین با ثبت نام در سامانه بهین یاب جهت تثبیت اشتغال از اعتبارات ملی سرمایه در گردش بهره مند شدند.

فرماندار نمین در خصوص فعالیت واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی گفت: با توجه به این که بیش از 50 درصد این واحدها در سال های اخیر راکد و نیمه فعال بوده اند، اما در حال حاضر با حمایت دولت و ارایه تسهیلات 80 درصد واحدها فعال هستند.

عبدالعلی پور تصریح کرد: در حوزه صنعت فرش نیز بیش از 50 نفر از قالیبافان از اعتبارات مشاغل خانگی  به مبلغ 250 میلیون تومان به بانک های عامل معرفی شده اند.
فرماندار نمین بیان کرد: با توجه به سیاست رونق تولید مبنی بر حمایت از واحدهای صنفی تولید کننده نیز، 9طرح جهت اخذ تسهیلات برای بانک های عامل معرفی شده اند.
وی بیان کرد:  شهرستان نمین مستعد توسعه واحدهای صنعتی است و در این صورت  بهره گیری از  معادن این شهرستان در اقتصاد شهرستان نمین موثر خواهد بود. 

 

فرماندار نمین از افتتاح  برخی از این واحدهای تولیدی و صنعتی همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: با افتتاح این واحدها زمینه ایجاد اشتغال برای  بیکاران فراهم خواهد شد .


٠٩:١٢ - 1396/10/21    /    شماره : ٢٥٩٨٠    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.