سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > تکمیل فاز اول منطقه ویژه اقتصای نمین در تیرماه


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل فاز اول منطقه ویژه اقتصای نمین در تیرماه

اکبر بهنام جو در جلسه هماهنگی و پیگیری مصوبات منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت: اداره کل راه و شهرسازی با فرودگاه برای جانمایی مسیر دسترسی این منطقه توافق کرده و با اعلام آمادگی پیمانکار نیز  به محض مساعد شدن هوا عملیات اجرایی احداث جاده ارتباطی شروع می شود.

وی در مورد تامین برق منطقه ویژه اقتصادی نمین نیز گفت:بر اساس درخواست های ارایه شده، اداره برق استان در حال ارزیابی و بررسی است و پس از برآورد مالی،تامین برق از محل اعتبارات استانی انجام می گیرد.

استاندار اردبیل درباره مشکل گاز این منطقه نیز گفت: توافق شد برای اختصاص ۱۰ هزار متر مکعب گاز به منطقه ویژه برآورد هزینه انجام گرفته و پس از طی این مراحل عملیات گاز رسانی هم شروع شود.

بهنامجو ادامه داد :در خصوص پیمانکار و تامین زیر ساخت ها نیز قرار است شرکت بازرگانی شاهد با سازمان همیاری شهرداری های استان اردبیل مذاکره و عقد قرارداد شوند.

استاندار اردبیل تاکید کرد: در قدم اول  واگذاری اراضی به شرکت آرتا نمین سبز نهایی شده و وارد مرحله  عقد قرار داد شده است.

 

 


١٣:٤٥ - 1396/09/21    /    شماره : ٢٥٧٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.