سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
معرفی فرماندار

 عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین

 

روزنامه های امروز

نقشه نمین

تقویم

اخبار مهم
 • نمین ،دارالفنون شمالغرب ایران
  در سال های دور مکتبخانه ها تنها فرصت تحصیل به شمار می رفت که توسط مدرسانی همچون ملا و آخوند باجی ها اداره می شد .سطح آموزشی پایین، شیوه آموزش سنتی، استفاده از شیوه های تنبیه بدنی از قبیل چوب فلک و ترکه، مقاومت در آموزش علوم جدید، پایین بودن سواد و توان مدرس از مهمترین مشکلات آموزش مکتبخانه ای بود.

 • سیب تو سرخ ، شگفتی طبیعت نمین
  شاید تا به حال خیلی از ماها سیبی که علاوه ‌بر پوست، گوشت آن هم سرخ باشد را ندیده باشیم. این نوع سیب جزو نادرترین نوع میوه‌هاست که در نقاط بسیار محدودی از دنیا وجود دارد.سیب تو سرخ یا( ترشو) یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید.

 • ذخیره سازی 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش
  فرماندار نمین گفت : 3 هزار تن نمک برای استفاده در فصل بارش در شهرستان نمین ذخیره سازی شده است.

 • دیدار ورزشکاران با فرماندار نمین
  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با فرماندار نمین دیدار کردند.

 • بازدید استاندار اردبیل از چند طرح صنعتی
  استاندار اردبیل باهمراهی فرماندار نمین و اعضای ستاد رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی ریخته گری دقیق آرتا و سرم سازی برکت در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرده و مشکلات این واحدهای تولیدی از جمله تامین سرمایه در گردش و زیرساختهای مورد نیاز را بررسی کردند.

اخبار > افزایش 123 درصدی خرید اینترنتی در استان اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش 123 درصدی خرید اینترنتی در استان اردبیل

علی امدادی در دیدار با فرماندار نمین با بیان این مطلب که در جابجایی مرسولات شاهد کاهش چشم گیر مرسولات و امانات کاغذی هستیم افزود: در شش ماهه سال جاری خرید اینترنتی و جابجایی مرسولات حاصل از این فرآیند در استان اردبیل 123 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه طبق پیش بینی ها در سال جاری بالغ بر 6 میلیون مرسوله در استان اردبیل جابجا و به مقاصد ارسال می گردد گفت:100 میلیارد ریال درآمد برای سال 96 پست استان اردبیل پیش بینی شده است.

مدیرکل پست استان اردبیل با اشاره به اینکه طرح بهنگام سازی در سه شهرستان اردبیل،مشکین و نمین اجرایی می شود اظهار داشت:با اجرای طرح بهنگام سازی تعداد اماکن دارای کدپستی 10 رقمی استان افزایش داشته است.

امدادی عنوان کرد: نزدیک به 300 هزار کد پستی در استان اردبیل به مراکز اداری،تجاری و مسکونی ارایه شده است.

وی با بیان این اینکه طرح GNEF یا نقطه یابی از نقشه هوایی و سیماک در استان اردبیل در حال اجراست ادامه داد:سیماک سامانه استعلام بین دستگاههای اجرایی استان است که با اجرای ان با کاهش مراجعات مردمی،کاهش آلودگی و حفاظت از محیط زیست مواجه خواهیم شد.

مدیرکل پست استان اردبیل گفت تاکید کرد:با پیاده سازی سامانه مدیریت یکپارچه سازی املاک کشور(سیماک) از زمین خواری و برخی سو استفاده های افراد از املاک جلوگیری می شود.

 

 


١٣:٤٤ - 1396/09/21    /    شماره : ٢٥٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج
عنوان

لینک خبرگزاری ها

   

 

عنوان

 

وبسایت های مرتبط

                     

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری نمین می باشد.